Sejmik Województwa Kujawsko-Pomorskiego
A+ A- kontrast

Półmaraton Termy Uzdrowisko Ciechocinek

W Półmaratonie Termy Uzdrowisko Ciechocinek wzięło udział ponad 500 zawodników z całej Polski. Zawodnicy Grand Prix nie mają ostatnio szczęścia do aury – w czerwcowych i lipcowych biegach doskwierał im upał, a ostatnio w Brodnicy i Ciechocinku ulewny deszcz…

Mimo niekorzystnych warunków zawodnicy Grand Prix dobrze sobie poradzili z dystansem: Marek Wojtas i Oskar Mika z Tucholanki Tuchola zajęli kolejno 4. i 5. miejsce, Mikołaj Raczyński z RWT Bydgoszcz – 6. Wśród pań zwyciężyła Andżelika Dzięgiel z Torunia, która w 2012 r. wygrała Grand Prix Województwa, na 2. miejscu znalazła się tegoroczna faworytka Krystyna Kuta z LUKS Serock, a Elżbieta Wojciechowska z „Sokoła” ukończyła półmaraton na 5. Pozycji.

Pełne wyniki po biegu w Ciechocinku tutaj.

Kolejny bieg z cyklu Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego odbędzie się 13 września br. w Rypinie.