Sejmik Województwa Kujawsko-Pomorskiego
A+ A- kontrast

Kontakt

Kancelaria Sejmiku
 Plac Teatralny 2
87-100 Toruń

sejmik@kujawsko-pomorskie.pl

 

Andrzej Mazur
dyrektor Departamentu
tel. 56-62-18-285
a.mazur@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 256

Biuro Przewodniczącego Sejmiku

Monika Dąbrowska
Kierownik Biura
tel. 798 909 916
monika.dabrowska@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 254 a

Ewa Petrykowska
koordynator
tel. 56-62-18-790
tel. kom. 604 087 253
e.petrykowska@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 252


Natalia Szczutkowska
starszy inspektor
tel. 56-62-18-285
n.szczutkowska@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 256

Rafał Wójcik
kierowca
tel. 451 169 385
 

Biuro Obsługi Sejmiku

Zespół Sekretarzy Komisji

 Magdalena Balcerak
główny specjalista
tel. 56-62-18-321
m.balcerak@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 259

Edyta Michalska
główny specjalista
tel. 56-62-18-336
e.michalska@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 252

Beata Urbańska
starszy inspektor
tel. 56-62-18-390
b.urbanska@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 249

Radosław Urbański
inspektor
tel. 56-62-18-454
r.urbanski@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 259
 

Zespół Obsługi Sesji Sejmiku

 Maryla Majtczak
koordynator
tel. 56-62-18-766
m.majtczak@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 216

 Anna Sobierajska
główny specjalista
tel. 56-62-18-259
a.sobierajska@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 251

Emilia Szymczak
starszy inspektor
tel. 56-62-18-246
e.szymczak@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 253

Stanowisko pracy ds. budżetu Sejmiku

Barbara Dąbrowska
starszy inspektor
tel. 56-62-18-799
b.dabrowska@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 253

 

 

Godziny pracy Kancelarii Sejmiku:

  • Poniedziałek:    7:30 – 15:30
  • Wtorek:            7:30 – 17:00
  • Środa:              7:30 – 15:30
  • Czwartek:         7:30 – 15:30
  • Piątek:             7:30 – 14:00
<maj 2022>
powtśrczptsond
Wczoraj | Dziś | Jutro
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Ilość wyświetleń: 7772608
Data: 2022-05-16