Sejmik Województwa Kujawsko-Pomorskiego
A+ A- kontrast

Kontakt

Kancelaria Sejmiku
 Plac Teatralny 2
87-100 Toruń

sejmik@kujawsko-pomorskie.pl

 

Maryla Majtczak
Dyrektorka Departamentu
tel. 56-62-18-285
m.majtczak@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 256

Biuro Przewodniczącego Sejmiku

Monika Dąbrowska
Kierownik Biura
tel. 798 909 916
monika.dabrowska@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 254 a

Ewa Petrykowska
koordynator
tel. 56-62-18-790
tel. kom. 604 087 253
e.petrykowska@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 252

Anna Wolak
starszy inspektor
tel. 56-62-18-285
a.wolak@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 256

Rafał Wójcik
kierowca
tel. 451 169 385
 

Biuro Obsługi Sejmiku

Zespół Sekretarzy Komisji

 Magdalena Balcerak
główny specjalista
tel. 56-62-18-321
m.balcerak@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 259

Edyta Michalska
główny specjalista
tel. 56-62-18-336
e.michalska@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 252

Beata Urbańska
główny specjalista
tel. 56-62-18-390
b.urbanska@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 249

Radosław Urbański
starszy inspektor
tel. 56-62-18-454
r.urbanski@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 259
 

Zespół Obsługi Sesji Sejmiku


 Anna Sobierajska
główny specjalista
tel. 56-62-18-259
a.sobierajska@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 251

Marlena Jenczewska
podinspektor
tel. 56-62-18-766
marlena.jenczewska@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 216

Paulina Wójcik-Popielarczyk
podinspektor
tel. 56-62-18-246
p.wojcik@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 216

 

Stanowisko pracy ds. budżetu Sejmiku

Barbara Dąbrowska
główny specjalista
tel. 56-62-18-799
b.dabrowska@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 253

 

 

Godziny pracy Kancelarii Sejmiku:

  • Poniedziałek:    7:30 – 15:30
  • Wtorek:            7:30 – 17:00
  • Środa:              7:30 – 15:30
  • Czwartek:         7:30 – 15:30
  • Piątek:             7:30 – 14:00
<kwiecień 2024>
powtśrczptsond
Wczoraj | Dziś | Jutro
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Ilość wyświetleń: 11318388
Data: 2024-04-21