Sejmik Województwa Kujawsko-Pomorskiego
A+ A- kontrast

Mistrzostwa Górzyskowa w tenisie stołowym

W sobotę (12 kwietnia) w Zespole Szkół nr 32 w Bydgoszczy odbyły się Mistrzostwa Osiedla Górzyskowo w Tenisie Stołowym. Odbywające się co roku wydarzenie sportowe zostało objęte patronatem przez przewodniczącą sejmiku Dorotę Jakutę.

Rada Osiedla Górzyskowo, jako organizator, z powodzeniem zachęca osoby w każdym wieku do czynnego spędzania wolnego czasu, aktywizując tym samym poprzez sport życie społeczne rodzin na bydgoskim osiedlu. Cyklicznie organizowane zawody w tenisie stołowym na stałe wpisały się w kalendarz imprez Bydgoszczy.

Turniej rozegrany został w czterech kategoriach: kobiety (bez ograniczenia wieku), młodzież do lat 16, osoby od 17 do 40 lat i osoby powyżej 40 lat. Mistrzostwa rozgrane zostały systemem „do dwóch przegranych". Lista zwycięzców tutaj.

Zwycięzcom Mistrzostw Osiedla Górzyskowo w Tenisie Stołowym nagrody ufundowane przez Sejmik Województwa Kujawsko-Pomorskiego wręczyła przewodnicząca Dorota Jakuta. Nagrodę ufundowaną przez radnego Rady Miasta i Osiedla Janusza Czwojdę zdobył w pojedynku mistrzów Arkadiusz Turowski.