Sejmik Województwa Kujawsko-Pomorskiego
A+ A- kontrast

Wyniki I etapów Regionalnego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

Dobiegł końca I etap Regionalnego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Zgodnie z regulaminami konkursów spośród nadesłanych prac konkursowych Wojewódzki Komitet Organizacyjny powołany przez Przewodniczącą Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego Elżbietę Piniewską wybrał 10 najciekawszych, które zakwalifikowały się do finałów konkursów.

Decyzją Wojewódzkiego Komitetu Organizacyjnego w kategorii szkół podstawowych do finału konkursu zakwalifikowały się następujące osoby:

1) Kinga Goryńska – Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Jabłonowie Pomorskim

2) Olgierd Pawłowski - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Żninie

3) Stella Sudoł - Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Złejwsi Wielkiej

4) Amadeusz Hak - Szkoła Podstawowa w Mycielewie

5) Małgorzata Charzewska - Szkoła Podstawowa  im. Elżbiety i Jana Orzelskich w Runowie Krajeńskim

6) Milena Krajewska - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Tłuchowie

7) Aleksandra Podraza - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Paterku

8) Majka Fornalczyk - Szkoła Podstawowa w Mycielewie

9) Kacper Sandecki - Szkoła Podstawowa im. Rodu Piastów w Tupadłach

10) Maria Bukowska - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Tłuchowie

Finał konkursu i uroczyste wręczenie nagród dla uczniów szkół podstawowych odbędzie się 2 czerwca br. o godz. 10.00 w Urzędzie Marszałkowskim  w Toruniu, Plac Teatralny 2, sala nr 215 (sala sesyjna).

Natomiast do finału konkursu skierowanego do szkół ponadpodstawowych Wojewódzki Komitet Organizacyjny zakwalifikował następujące osoby:

1) Agata Badźmirowska - Zespół Szkół nr 1 w Golubiu-Dobrzyniu

2) Janusz Przychodny - Zespół Szkół nr 1 w Golubiu-Dobrzyniu

3) Sebastian Rejewski - Zespół Szkół w Jabłonowie Pomorskim

4) Nadia Ziółkowska - III Liceum Ogólnokształcące im. S.B. Lindego w Toruniu

5) Klaudia Sonnenberg - I Liceum Ogólnokształcące im Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego
    w Dobrzejewicach

6) Zuzanna Basińska - I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu

7) Michał Okruciński - Zespół Szkół nr 1 w Golubiu-Dobrzyniu

8) Filip Kosek - IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu

9) Alan Jagodziński - I liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Szubinie

10) Aleksandra Rewezińska - I Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Żninie

Finał konkursu i uroczyste wręczenie nagród dla uczniów szkół ponadpodstawowych odbędzie się 25 maja br. o godz. 10.00 w Urzędzie Marszałkowskim  w Toruniu, Plac Teatralny 2, sala nr 215 (sala sesyjna).

Wszystkim laureatom i uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy i gratulujemy.

 

Kancelaria Sejmiku

4 maja 2022 r.

 

<maj 2022>
powtśrczptsond
Wczoraj | Dziś | Jutro
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Ilość wyświetleń: 7792165
Data: 2022-05-22