Kontakt

Kancelaria Sejmiku
 Plac Teatralny 2
87-100 Toruń

sejmik@kujawsko-pomorskie.pl

 

Andrzej Mazur
dyrektor Departamentu
tel. 56-62-18-285
tel. kom. 600 911 458
a.mazur@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 256

Sekretariat Przewodniczącego Sejmiku

 Ewa Petrykowska
koordynator
tel. 56-62-18-790
tel. kom. 604 087 253
e.petrykowska@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 252

Natalia Szczutkowska
obsługa sekretarsko-kancelaryjna
inspektor
tel. 56-62-18-285
n.szczutkowska@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 256

Zespół Współpracy Zewnętrznej

Paulina Szram
główny specjalista
tel. 56-62-18-597
tel. kom. 571 293 039
p.szram@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 254 a

Emilia Szymczak
inspektor
tel. 56-62-18-799
e.szymczak@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 253

Sekretariat Sejmiku

Zespół Sekretarzy Komisji

 Magdalena Balcerak
inspektor
tel. 56-62-18-321
m.balcerak@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 259

Krzysztof Czarnecki
inspektor
tel. 56-62-18-259
k.czarnecki@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 251

Edyta Michalska
główny specjalista
tel. 56-62-18-336
e.michalska@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 252

Beata Urbańska
inspektor
tel. 56-62-18-390
b.urbanska@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 249

Radosław Urbański
pomoc administracyjna
tel. 56-62-18-454
r.urbanski@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 259
 

Zespół Obsługi Sesji Sejmiku

 Maryla Majtczak
główny specjalista
tel. 56-62-18-246
m.majtczak@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 216

 Anna Sobierajska
główny specjalista
tel. 56-62-18-246
a.sobierajska@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 216

Godziny pracy Kancelarii Sejmiku:

  • Poniedziałek:    7:30 – 15:30
  • Wtorek:            7:30 – 17:00
  • Środa:              7:30 – 15:30
  • Czwartek:         7:30 – 15:30
  • Piątek:             7:30 – 14:00
<wrzesień 2017>
powtśrczptsond
Wczoraj | Dziś | Jutro
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2017 Rok Władysława RaczkiewiczaHonorowi Obywatele Województwa Kujawsko-PomorskiegoStowarzyszenie Radnych Województwa Kujawsko-PomorskiegoDokumentyWyróżnienia Samorządu WojewództwaRegionalny konkurs wiedzy  o samorządznie terytorialnymGaleria zdjęć

Ilość wyświetleń: 2425351
Data: 2017-09-22