Kontakt

Kancelaria Sejmiku
 Plac Teatralny 2
87-100 Toruń

sejmik@kujawsko-pomorskie.pl

 

Andrzej Mazur
dyrektor Departamentu
tel. 56-62-18-285
tel. kom. 600 911 458
a.mazur@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 256

Sekretariat Przewodniczącego Sejmiku

 Ewa Petrykowska
koordynator
tel. 56-62-18-336
tel. kom. 604 087 253
e.pertykowska@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 252

Natalia Szczutkowska
obsługa sekretarsko-kancelaryjna
starszy specjalista
tel. 56-62-18-285
n.szczutkowska@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 256

Zespół Współpracy Zewnętrznej

Paulina Modrzejewska
podinpektor
tel. 56-62-18-597
tel. kom. 571 293 039
p.modrzejewska@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 254 a

Emilia Szymczak (urlop macierzyński)
inspektor
tel. 56-62-18-454
tel. kom. 604 087 340
e.szymczak@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 259

Sekretariat Sejmiku

Zespół Sekretarzy Komisji

 Magdalena Balcerak
starszy specjalista
tel. 56-62-18-321
m.balcerak@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 253

Krzysztof Czarnecki
starszy specjalista
tel. 56-62-18-259
k.czarnecki@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 251

Edyta Michalska
główny specjalista
tel. 56-62-18-336
e.michalska@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 252

Beata Urbańska
starszy specjalista
tel. 56-62-18-321
b.urbanska@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 253

Radosław Urbański
pomoc administracyjna
tel. 56-62-18-454
r.urbanski@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 259
 

Zespół Obsługi Sesji Sejmiku

 Maryla Majtczak
główny specjalista
tel. 56-62-18-246
m.majtczak@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 216

 Anna Sobierajska
główny specjalista
tel. 56-62-18-246
a.sobierajska@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 216

Godziny pracy Kancelarii Sejmiku:

  • Poniedziałek:    7:30 – 15:30
  • Wtorek:            7:30 – 17:00
  • Środa:              7:30 – 15:30
  • Czwartek:         7:30 – 15:30
  • Piątek:             7:30 – 14:00
<marzec 2017>
powtśrczptsond
Wczoraj | Dziś | Jutro
272812345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
2017 Rok Władysława RaczkiewiczaDokumentyWyróżnienia Samorządu WojewództwaRegionalny konkurs wiedzy  o samorządznie terytorialnymGaleria zdjęć

Ilość wyświetleń: 2105072
Data: 2017-03-29