Kontakt

Kancelaria Sejmiku
 Plac Teatralny 2
87-100 Toruń

sejmik@kujawsko-pomorskie.pl

 

Andrzej Mazur
dyrektor Departamentu
tel. 56-62-18-285
tel. kom. 600 911 458
a.mazur@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 256

Sekretariat Przewodniczącego Sejmiku

 Ewa Petrykowska
koordynator
tel. 56-62-18-790
tel. kom. 604 087 253
e.petrykowska@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 252

Natalia Szczutkowska
obsługa sekretarsko-kancelaryjna
starszy inspektor
tel. 56-62-18-285
n.szczutkowska@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 256

Monika Dąbrowska
asystentka Przewodniczącej Sejmiku
tel. 798 909 916
monika.dabrowska@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 254 a

Zespół Współpracy Zewnętrznej

Emilia Szymczak
inspektor
tel. 56-62-18-246
e.szymczak@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 253

Sekretariat Sejmiku

Zespół Sekretarzy Komisji

 Magdalena Balcerak
starszy inspektor
tel. 56-62-18-321
m.balcerak@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 259

Magdalena Kołodziejska
podinspektor
tel. 56-62-18-799
m.kolodziejska@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 253

Edyta Michalska
główny specjalista
tel. 56-62-18-336
e.michalska@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 252

Beata Urbańska
starszy inspektor
tel. 56-62-18-390
b.urbanska@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 249

Radosław Urbański
starszy specjalista
tel. 56-62-18-454
r.urbanski@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 259
 

Zespół Obsługi Sesji Sejmiku

 Maryla Majtczak
główny specjalista
tel. 56-62-18-766
m.majtczak@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 216

 Anna Sobierajska
główny specjalista
tel. 56-62-18-259/246
a.sobierajska@kujawsko-pomorskie.pl
nr pokoju 251

Godziny pracy Kancelarii Sejmiku:

  • Poniedziałek:    7:30 – 15:30
  • Wtorek:            7:30 – 17:00
  • Środa:              7:30 – 15:30
  • Czwartek:         7:30 – 15:30
  • Piątek:             7:30 – 14:00
<luty 2020>
powtśrczptsond
Wczoraj | Dziś | Jutro
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291
Honorowi Obywatele Województwa Kujawsko-PomorskiegoStowarzyszenie Radnych Województwa Kujawsko-PomorskiegoDokumentyWyróżnienia Samorządu WojewództwaRegionalny konkurs wiedzy  o samorządznie terytorialnym20 lat Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Ilość wyświetleń: 4463162
Data: 2020-02-17