Sejmik Województwa Kujawsko-Pomorskiego
A+ A- kontrast

Wyniki drugiego etapu Regionalnego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

Dnia 5 grudnia br. odbył się drugi etap X edycji Regionalnego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Do drugiego etapu zakwalifikowały się 23 zespoły z 15 szkół ponagimnazjalnych.

Zgodnie z regulaminem do etapu trzeciego zakwalifikować się mogło maksymalnie piętnaście zespołów z najwyższymi wynikami z części testowej, a także zespół, który uzyska tyle samo punktów co piętnasty zespół.  

W X edycji Konkursu do trzeciego etapu zakwalifikowało się szesnaście zespołów
z dwunastu szkół ponadgimnazjalnych.
  1. 62 pkt. - Liceum Akademickie w Toruniu – Katarzyna Bayer, Kinga Żebrowska i Przemysław Mroczkowski.
  2. 49 pkt. – Liceum Akademickie w Toruniu – Artur Janicki, Jan Janiszewski i Kamil Mańkowski.
  3. 48 pkt. - VIII Liceum Ogólnokształcące w Toruniu – Dawid Głowacki, Monika Suchorzyńska i Natalia Urbańska.
  4. 43 pkt. - I Liceum Ogólnokształcące w Toruniu – Paweł Gotowt, Karolina Myszkowska, Mateusz Wesołowski.
  5. 43 pkt. – I  Liceum Ogólnokształcące w Żninie – Zuzanna Popielarz, Adrianna Wysocka, Jakub Szweda.
  6. 37 pkt. – Zespół Szkół im. Romualda Traugutta, Liceum Ogólnokształcące w Lipnie – Iwona Gerwatowska, Małgorzata Niewiadomska, Karolina Słabowska.
  7. 36 pkt. - V Liceum Ogólnokształcące w Toruniu – Kamil Bojarski, Anna Łapacz, Karol Wojciechowski.
  8. 36 pkt. - Zespół Szkół w Strzelnie – Julia Cieślik, Karolina Sielecka, Klaudia Worsztynowicz.
  9. 35 pkt. - Zespół Szkół CKU w Gronowie -  Piotr Falkiewicz, Karolina Kryniecka, Sylwia Murawska.
  10. 34 pkt. – Zespół Szkół Samochodowych we Włocławku – Igor Byzdra, Justyna Rębiałkowska, Piotr Wojciechowski.
  11. 33 pkt. – I Liceum Ogónokształcące w Żninie – Sandra Dolata, Magdalena Kapczyńska, Beata Welzandt.
  12. 32 pkt. – Liceum Ogólnokształcące im. Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu – Anita Pawlik, Karol Przybylski, Michał Wolniak.
  13. 32 pkt. – II Liceum Ogólnokształcące w Inowrocławiu – Karolina Andrzejewska, Kamila Lipińska, Daria Zielińska.
  14. 32 pkt. - VIII Liceum Ogólnokształcące w Toruniu – Monika Górtowska, Marta Marcinkowska, Sylwia Montowska.
  15. 30 pkt. - II Liceum Ogólnokształcące w Inowrocławiu – Mateusz Andrzejewski, Dominika Fijałkowska, Przemysław Skoczyński.
  16. 30 pkt. - Zespół Szkół CKU w Gronowie – Róża Kasprzyk, Małgorzata Matuszewska, Anna Zielaskowska.
Trzeci etap Konkursu odbędzie się 20 marca 2014 roku. Przypominamy, że na etapie trzecim Konkursu uczestnicy rozwiązują test oraz prezentują samodzielnie przygotowany i zgłoszony wcześniej projekt edukacyjny.

Szkoła zobligowana jest do przesłania dokumentacji projektu edukacyjnego w terminie do 19 lutego 2014 roku na adres: Kancelaria Sejmiku, Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Plac Teatralny 2, 87-100 Toruń.

Dokumentacja projektu musi zawierać:
  1. instrukcję do projektu w wersji papierowej i elektronicznej (dokument doc., maksymalnie 3 strony, czcionka 12, interlinia 1) – formularz załącznik nr 8,
  2. prezentację multimedialną ilustrującą cele, założenia działania i efekty działań projektu, wyłącznie w formie elektronicznej na nośniku CD lub DVD, jako prezentacja Power Point (do 20 slajdów, czas automatycznego pokazu prezentacji do 5 minut). Do zgłoszonego projektu muszą być dołączone maksymalnie dwa zdjęcia w wersji elektronicznej, obrazujące przedsięwzięcie będące przedmiotem projektu edukacyjnego do wykorzystania w celach promocyjnych.
W finale ustnym uczestniczy sześć zespołów, które uzyskały najwyższy łączny wynik za test i przesłane wcześniej Wojewódzkiemu Komitetowi Organizacyjnemu: prezentację w formie elektronicznej oraz instrukcję projektu (załącznik nr 8 ), a także każdy zespół, który uzyska tyle samo punktów co szósty zespół.
<marzec 2024>
powtśrczptsond
Wczoraj | Dziś | Jutro
26272829123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Ilość wyświetleń: 10804069
Data: 2024-03-01