Sejmik Województwa Kujawsko-Pomorskiego
A+ A- kontrast

Wyniki pierwszych etapów Regionalnego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

Dobiegł końca pierwszy etap Regionalnego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Zgodnie z regulaminami konkursów spośród nadesłanych prac Wojewódzki Komitet Organizacyjny powołany przez Przewodniczącą Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego Elżbietę Piniewską wybrał 10 najciekawszych, które zakwalifikowały się do finałów konkursów.

Decyzją Wojewódzkiego Komitetu Organizacyjnego w kategorii szkół podstawowych do finału konkursu zakwalifikowały się następujące osoby:

1) Patrycja Kurkus – Szkoła Podstawowa im. płk Floriana Laskowskiego w Grucie;

2) Julia Anna Kołosowska – Zespół Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku;

3) Emilia Sabina Brenda - Zespół Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku;

4) Nina Kwiatkowska – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków we Włocławku;

5) Martyna Ircha – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Jagiełły w Szubinie;

6) Tymoteusz Wieczorek – Zespół Szkół w Dobrzejewicach, Szkoła Podstawowa;

7) Marta Paurowska - Zespół Szkół w Dobrzejewicach, Szkoła Podstawowa;

8) Maja Książkowska – Publiczna Szkoła Podstawowa w Tłuchowie;

9) Weronika Leśniewska – Zespół Szkół w Skrwilnie, Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza;

10) Gaja Iwaszkiewicz – Szkoła Podstawowa nr 15 im. Władysława Broniewskiego w Toruniu.

Finał konkursu i uroczyste wręczenie nagród dla uczniów szkół podstawowych odbędzie się
30 marca br. o godz. 9.00 w Urzędzie Marszałkowskim  w Toruniu, Plac Teatralny 2, sala nr 215 (sala sesyjna).

 

Natomiast do finału konkursu skierowanego do szkół ponadpodstawowych Wojewódzki Komitet Organizacyjny zakwalifikował następujące osoby:

1) Kosma Markowski – Zespół Szkół Elektrycznych, Technikum nr 4 we Włocławku;

2) Krzysztof Kozakiewicz – Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w Toruniu;

3) Julia Firch – Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego w Bydgoszczy;

4) Aniela Wróbel - Zespół Szkół nr 1 im. Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu;

5) Karolina Romańczuk - Zespół Szkół nr 1 im. Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu;

6) Julia Olejnik – I Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Żninie;

7) Paweł Martwicki – Liceum Ogólnokształcące  im. Franciszka Becińskiego w Lubrańcu;

8) Wiktoria Kucha – II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu;

9) Hubert Rybczyński - Zespół Szkół w Mogilnie, Liceum Ogólnokształcące;

10) Filip Kosek – IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu.

 

Finał konkursu i uroczyste wręczenie nagród dla uczniów szkół ponadpodstawowych odbędzie się
13 kwietnia br. o godz. 9.00 w Urzędzie Marszałkowskim  w Toruniu, Plac Teatralny 2, sala nr 215 (sala sesyjna).

Wszystkim laureatom i uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy i gratulujemy.

 

Kancelaria Sejmiku

28 lutego 2023 r.

 

 

<maj 2024>
powtśrczptsond
Wczoraj | Dziś | Jutro
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Ilość wyświetleń: 30173219
Data: 2024-05-30