Sejmik Województwa Kujawsko-Pomorskiego
A+ A- kontrast

Wyniki drugiego etapu Regionalnego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Dnia 8 stycznia br. odbył się drugi etap XI edycji Regionalnego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, polegający na rozwiązaniu testu.

 

Wedle uzyskanej punktacji do etapu finałowego Konkursu zakwalifikowało się 15 zespołów z dziewięciu szkół ponadgimnazjalnych:

  1. Franciszkańskie Liceum Ogólnokształcące w Toruniu – Katarzyna Czerw, Mateusz Przedmojski, Liliana Owczar – 46 pkt.
  2. I  Liceum Ogólnokształcące w Żninie – Magdalena Kapczyńska, Beata Welzandt, Sandra Dolata – 45 pkt.
  3. Liceum Ogólnokształcące im. Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu – Iwona Bruzdowska, Karol Przybylski, Michał Wolniak- 44 pkt.
  4.  Liceum Akademickie w Toruniu – Katarzyna Bayer, Kinga Żebrowska, Kamil Mańkowski – 43 pkt.
  5. II Liceum Ogólnokształcące w Inowrocławiu – Karolina Andrzejewska, Kamila Lipińska, Daria Zielińska – 43 pkt.
  6. II Liceum Ogólnokształcące w Inowrocławiu – Mateusz Andrzejewski, Przemysław Skoczyński, Dominika Fijałkowska – 42 pkt.
  7. I Liceum Ogólnokształcące w Toruniu – Paweł Gotowt, Karolina Myszkowska, Mateusz Wesołowski - 40 pkt.
  8. V Liceum Ogólnokształcące w Toruniu – Urszula Godkowska, Maciej Górny, Marta Stefańska – 37 pkt.
  9. VIII Liceum Ogólnokształcące w Toruniu – Monika Górtowska, Marta Marcinkowska, Natalia Urbańska – 36 pkt.
  10.  Zespół Szkół Niepublicznych w Janowcu Wielkopolskim – Emilia Hamzik, Izabela Karpińska, Tomasz Posłuszny – 36 pkt.
  11. I Liceum Ogólnokształcące w Żninie – Paulina Maria Przybylińska, Michalina Sosnowska, Mikołaj Szyca – 35 pkt.
  12. V Liceum Ogólnokształcące w Toruniu – Adrian Hajdukiewicz, Anna Wierniewska, Julia Zegarska – 34 pkt.
  13. VIII Liceum Ogólnokształcące w Toruniu – Sylwia Montowska, Monika Suchorzyńska, Monika Słomkowska – 32 pkt.
  14. I Liceum Ogólnokształcące w Toruniu – Michał Goździkiewicz, Katarzyna Popielec, Joanna Urbańska – 31 pkt.
  15.  Liceum Akademickie w Toruniu – Paweł Błeszyński, Piotr Ciepliński, Artur Janicki – 29 pkt.

 

Trzeci etap Konkursu odbędzie się 26 marca 2015 roku. Przypominamy, że na etapie trzecim Konkursu uczestnicy rozwiązują test oraz prezentują samodzielnie przygotowany i zgłoszony wcześniej projekt edukacyjny.

Szkoła zobligowana jest do przesłania dokumentacji projektu edukacyjnego w terminie do 16 lutego 2015 roku na adres: Kancelaria Sejmiku, Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Plac Teatralny 2, 87-100 Toruń.


Dokumentacja projektu musi zawierać:

  1. instrukcję do projektu w wersji papierowej i elektronicznej (dokument doc., maksymalnie 3 strony, czcionka 12, interlinia 1) – formularz załącznik nr 8,
  2. prezentację multimedialną ilustrującą cele, założenia działania i efekty działań projektu, wyłącznie w formie elektronicznej na nośniku CD lub DVD, jako prezentacja Power Point (do 20 slajdów, czas automatycznego pokazu prezentacji do 5 minut). Do zgłoszonego projektu muszą być dołączone maksymalnie dwa zdjęcia w wersji elektronicznej, obrazujące przedsięwzięcie będące przedmiotem projektu edukacyjnego do wykorzystania w celach promocyjnych.

W finale ustnym uczestniczy sześć zespołów, które uzyskały najwyższy łączny wynik za test i przesłane wcześniej Wojewódzkiemu Komitetowi Organizacyjnemu: prezentację w formie elektronicznej oraz instrukcję projektu (załącznik nr 8), a także każdy zespół, który uzyska tyle samo punktów co szósty zespół.

Kancelaria Sejmiku

9 stycznia 2015 r.

<listopad 2020>
powtśrczptsond
Wczoraj | Dziś | Jutro
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Ilość wyświetleń: 4954030
Data: 2020-11-27