Sejmik Województwa Kujawsko-Pomorskiego
A+ A- kontrast

Aktualności

W czwartek 18 kwietnia w II Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu odbyła się uroczysta gala finałowa realizowanego w szkole „Projektu patriotycznego”. W uroczystości udział wzięła przewodnicząca sejmiku Elżbieta Piniewska.

W środę 17 kwietnia przewodnicząca sejmiku Elżbieta Piniewska w towarzystwie burmistrza Gąsawy Błażeja Łabędzkiego w imieniu marszałka województwa Piotra Całbeckiego wręczyła gąsawskim sołtysom Odznaki Sołtysa Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

„Strofki i Nutki” pod takim hasłem już po raz szósty zorganizowano w Strzelnie gminny konkurs recytatorski. W niedzielę 14 kwietnia w strzeleńskim Domu Kultury odbył się koncert laureatów konkursu, który honorowym patronatem objęła przewodnicząca sejmiku Elżbieta Piniewska.

W niedzielę 14 kwietnia na terenie Cukrowni Żnin odbył się Festiwal Kultury Pałuckiej. W wydarzeniu udział wzięła przewodnicząca sejmiku Elżbieta Piniewska.

„Lokalna polityka szkicowana kobiecą ręką” to hasło projektu zorganizowanego dla mieszkanek Gminy Płużnica i tytuł panelu dyskusyjnego, w którym w sobotę 13 kwietnia w Pałacu Victoria w Mgowie wraz z paniami z Gminnej Rady Kobiet i Kół Gospodyń Wiejskich udział wzięły posłanka Iwona Karolewska i przewodnicząca sejmiku Elżbieta Piniewska.

W sobotę 13 kwietnia w Dniu Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej przewodnicząca sejmiku Elżbieta Piniewska uczciła ofiary Katynia i katastrofy smoleńskiej składając kwiaty pod Dębem Pamięci Katyńskiej w Inowrocławiu.

„Horyzonty Endogeniczne” to tytuł wystawy rysunków Marcina Fołdy prezentowanej od piątku 12 kwietnia w Muzeum im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu. W wernisażu udział wzięła przewodnicząca sejmiku Elżbieta Piniewska.

Zespół Rękodzieła Artystycznego „Klub Supełek” powstał przy Wojewódzkim Domu Kultury w Toruniu w kwietniu 1979 roku. Z okazji 45-lecia w piątek 12 kwietnia w Młynie Kultury zorganizowano połączoną z wystawą uroczystość jubileuszową. W wydarzeniu udział wzięła przewodnicząca sejmiku Elżbieta Piniewska wraz z marszałkiem województwa Piotrem Całbeckim.

W sobotę 6 kwietnia inowrocławskie Stowarzyszenie ALTER INO zorganizowało wernisaż wystawy prac malarskich pt. „Inowrocław – ludzie i miejsca, których już nie ma”. W wydarzeniu w towarzystwie pełniącego obowiązki prezydenta Miasta Inowrocławia Wojciecha Piniewskiego uczestniczyła przewodnicząca sejmiku Elżbieta Piniewska.

„Wszystko kwitnie wkoło ...i ja ...i Ty” to tytuł koncertu solistów Studia Piosenki Kujawskiego Centrum Kultury, który odbył się w piątkowy wieczór 5 kwietnia w Teatrze Miejskim w Inowrocławiu. W wydarzeniu udział wzięła przewodnicząca sejmiku Elżbieta Piniewska.

<kwiecień 2024>
powtśrczptsond
Wczoraj | Dziś | Jutro
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Ilość wyświetleń: 11318360
Data: 2024-04-21